Riksstyrelsen

Riksstyrelsen 2018-2019 består av följande ledamöter: 

Ordförande

Lina Pilo
lina.pilo@gmail.com

Ordinarie ledamöter

Emmy-Linda Svensson (vice ordförande och marknadsföring)
emmylindas@gmail.com

Camilla Berner, kassör och medlemsregister
camilla.berner@gmail.com

Thomas Arvidsson, sekreterare
Tarvidsson@me.com

Martha Kalman, redaktör Lisetten
mmkalman50@gmail.com

Tamar Ucar, annonsansvarig
tamar.ucar@orebro.se

Åza Jarlsdotter, social media
aza.jarlsdotter@gmail.com

Boki Brkovic, medlemsregister och suppleant marknadsföring & social media
boki@litterat.nu

Hülya Basaran, redaktion
hulya.hulbas@gmail.com

Charlotte Ahlström, supleant redaktion
Cahlstrom433@gmail.com

 

 

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com Logo

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Google+-foto

Du kommenterar med ditt Google+-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s